Bagaż podręczny do samolotu i oferta Vip Collection

Samolot jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu, zwłaszcza od kiedy na rynku pojawiły się tanie linie lotnicze. Warto jednak wiedzieć, że zwłaszcza w przypadku tanich przewoźników, wymaganie i ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego są bardzo rygorystyczne.

Lepiej zawczasu dowiedzieć się, jakie maksymalne wymiary może mieć bagaż podręczny do samolotu, by już na lotnisku obyło się bez przykrych niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacji.

Oferta marki Vip Collection

W bogatej gamie produktów marki można znaleźć zarówno walizki małe twarde, jak i torby kabinowe, które doskonale wpasują się w szafki bagażowe w samolocie.

Jeśli chodzi o bagaż podręczy do samolotu, szczególnie warte polecenia są linie:

  • NEVADA – oferująca najlepszy stosunek ceny do jakości. Oferuje walizkę w rozmiarze 16″, co mieści się w ograniczeniach większości przewoźników.
  • MONT BLANC – przeznaczona dla osób, które cenią sobie nie tylko wygodę, ale również oryginalny design.

Zalety produktów Vip Collection

Produkty marki, niezależnie czy chodzi o walizki małe twarde, torby kabinowe czy małe walizki do samolotu, zawsze cechują się wysoką jakością wykonania i ponadczasowym designem. Przeznaczone są dla osób, które chcą w podróży wyglądać klasycznie i elegancko, nie chcą jednak rezygnować z wygody, jaką gwarantuje używanie produktów wysokiej jakości.

Gama produktów Vip Collection obejmuje zarówno bagaże twarde, jak i miękkie, występują one w wielu formach i wielkościach, dzięki czemu każdy wielbiciel podróży znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *