Jaka kosmetyczka w długą podróż samolotem?

Sezon urlopowy za pasem. Warto zdecydowanie wcześniej przygotować się do niego nie tylko w ramach wyboru miejsca, w którym będziemy odpoczywać. Dobrze mieć w szafie przygotowaną funkcjonalną walizkę, torbę podróżną, jak również dodatkowe akcesoria do bagażu, w które bez najmniejszego problemu spakujemy potrzebne rzeczy, a co więcej szybko. Sprawdźmy, co oprócz walizki przyda nam się w podróży?

 

Lot samolotem wymaga odświeżenia

 

Jeśli chodzi o podręczną kosmetyczkę, jaka jest potrzebna w przypadku podróży samolotem, to najlepiej sprawdzają się te mniejszych rozmiarów. Zmieszczą się w niej wszelkie kosmetyki produkowane w miniaturowych wersjach specjalnie przygotowane na takie właśnie okazje. Odświeżenie w czasie lotu to istotna sprawa. Pamiętaj zabrać ze sobą chusteczki odświeżające, antybakteryjny żel do rąk, jednorazowe szczoteczki do zębów.

 

Bagaże rejestrowany. Jaka kosmetyczka?

 

Jeśli chodzi o kosmetyczki, w bagażu rejestrowanym, pod kątem wielkości możesz pozwolić sobie na wiele więcej. Warto posiadać skórzaną kosmetyczkę, która przetrwa wiele podróży, bo odznacza się doskonałą jakością, a tym samym trwałością. Możesz wybrać też oryginalną kosmetyczkę wykonaną z lekkiego odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS, która będzie stanowiła uzupełnienie podróżnej walizki. Zmieścisz w niej nie tylko kosmetyki, ale dzięki funkcjonalnemu wnętrzu wiele innych osobistych rzeczy.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Milena napisał(a):

    Za tą drugą wersją jestem jak najbardziej za 🙂

  2. Ania napisał(a):

    Szukam czegoś miniaturowego, a pakowanego 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *